Yeruusaalem, 2 Juun, 2026 (TPS-IL) — Kuwan waa sicirka isdhaafsiga dhammaadka maalinta ee uu dejiyay Bangiga Israa’iil, Talaadadii, Juun 2:
(Qaybaha waxaa lagu bixiyaa lacagta shisheeye iyo sicirka waxaa lagu bixiyaa qiimaha ay ka dhigto Shekel)

LacagtaQaybSicirka (NIS)Isbeddelka Maalinlaha ah (laga bilaabo Shekel)
Doolarka Maraykanka12.8250+0.427%
Gini Ingiriis13.8050+0.457%
Yen-ka Japan1001.7687+0.255%
Euro13.2900+0.4%
Doolarka Australia12.0289+0.51%
Doolarka Kanada12.0393+0.211%
Krone-ka Denmark10.4402+0.388%
Krone-ka Norway10.3047+0.164%
Rand-ka Koonfur Afrika10.1743+0.635%
Krona-ka Sweden10.3041+0.165%
Franc-ka Switzerland13.5969+0.248%