Yeruusaalem, 28 Abriil, 2026 (TPS-IL) — Kuwan waa sicirka isdhaafsiga dhammaadka maalinta oo uu dejiyay Bangiga Israa‘iil Talaadadii, Abriil 28, 2025:
(Qaybaha waxaa lagu bixiyaa lacagta shisheeye iyo sicirka waxaa lagu bixiyaa qiimaha ay ku leedahay Shekel)

LacagQaybSicir (NIS)Isbeddelka Maalinlaha ah (laga bilaabo Shekel)
Doolar Mareykan ah12.9790+0.403%
Punt Ingiriis ah14.0383-0.106%
Yen Jabaaniis ah1001.8713+0.134%
Yuro13.4970+0.006%
Doolar Awstaraaliyaan ah12.1403+0.117%
Doolar Kanada12.1883+0.018%
Krone DAN10.46800%
Krone NOR10.3214+0.031%
Rand SA10.1806-0.166%
Krona SWD10.3242-0.494%
Franc SWS13.7952-0.216%