Yeruusaalem, 20ka Agoosto, 2026 (TPS-IL) — Kuwanu waa sicirka isdhaafsiga dhamaadka maalinta oo uu dejiyay Bangiga Israa’iil, Khamiis, 20ka Agoosto:
(Qaybaha waxaa lagu bixiyaa lacagta qalaad iyo sicirka waxaa lagu bixiyaa qiimaha ay ku leedahay Shekel)

LacagtaQaybSicirka (NIS)Isbedelka Maalinlaha ah (laga soo bilaabo Shekel)
Doolarka Maraykanka12.9920+0.235%
Liibra Ingiriis14.0794+0.766%
Yen-ka Japan1001.8850+0.421%
Yuro13.4965+0.88%
Doolarka Australia12.1269+0.648%
Doolarka Kanada12.1732+0.952%
Krone-ka Denmark10.4677+0.884%
Krone-ka Norway10.3208+0.944%
Rand-ka Koonfur Afrika10.1851+0.707%
Krona-da Sweden10.3154+0.414%
Franc-ka Switzerland13.7493+1.748%