Yeruusaalem, 28 Oktoobar, 2026 (TPS-IL) — Kuwa soo socda waa qiimaha sarifka dhammaadka maalinta sida uu go’aamiyay Bangiga Israa’iil, Arbaco, 27 Oktoobar:
(Halbeegyada waxaa lagu bixiyay lacagta qalaad, qiimahana waxaa lagu bixiyay qiimaha uu ku joogo Shekel-ka)

LacagtaHalbeeggaQiimaha (NIS)Isbeddelka Maalinlaha ah (marka loo eego Shekel-ka)
Doolarka Maraykanka13.1280+1.624%
GB Bownd14.1549+1.097%
Yen-ka Japan1001.9809+1.289%
Yuuroo13.4801+0.984%
AUS Doolar12.1994+1.664%
Can Doolar12.2271+1.384%
Daan Krone10.4656+0.998%
NOR Krone10.3363+1.971%
SA Rand10.1876+1.351%
SWD Krona10.3147+1.68%
SWS Farank13.7685+1.149%