Yeruusaalem, 1 Sebteembar, 2026 (TPS-IL) — Kuwan waa sicirka isdhaafsiga ee dhamaadka maalinta oo uu dejiyay Bangiga Israa‘iil, Talaado, Sebtembar:
(Qaybaha waxaa lagu bixiyaa lacagta shisheeye iyo sicirka waxaa lagu bixiyaa qiimaha ay ka dhigantahay Shekel)

LacagtaQaybtaSicirka (NIS)Isbedelka Maalinlaha ah (laga bilaabo Shekel)
Doolarka Maraykanka13.0120+0.803%
Gini Ingiriis14.0771+0.761%
Yen-ka Japan1001.8816+0.577%
Euro13.4922+0.762%
Doolarka Australia12.1525+0.641%
Doolarka Kanada12.1697+0.888%
Krone-ka Denmark10.4672+0.777%
Krone-ka Norway10.3229+1.064%
Rand-ka Koonfur Afrika10.1866+0.702%
Krona-ka Sweden10.3142+0.802%
Franc-ka Switzerland13.7183+0.636%