Yeruusaalem, 9 Maarso, 2026 (TPS-IL) — Kuwan waxaa ah sicirka isdhaafsiga dhammaadka maalinta ee uu dejiyay Bangiga Israa’iil Isniintii, 9-ka Maarso, 2026:
(Qaybaha waxaa lagu bixiyaa lacagta shisheeye iyo sicirka waxaa lagu bixiyaa qiimaha ay ku leedahay Shekel)

LacagQaybSicir (NIS)Isbeddelka Maalinlaha ah (laga soo bilaabo Shekel)
Doolarka Maraykanka13.1150+1.235%
Liibra Ingiriis14.1575+1.106%
Yen-ka Japan1001.9655+0.666%
Euro13.6007+0.809%
Doolarka Australia12.1861+0.965%
Doolarka Kanada12.3024+2.125%
Krone-ka Denmark10.4820+0.816%
Krone-ka Norway10.3229+1.223%
Rand-ka Koonfur Afrika10.1858+0.162%
Krona-da Sweden10.3370+0.838%
Franc-ka Switzerland13.9986+1.392%