Yeruusaalem, 2 Luulyo, 2026 (TPS-IL) — Kuwan waa Qiimaha Sarrifka Lacagaha Qalaad ee Dhamaadka Maalinta oo uu dejiyay Bangiga Israa’iil, Khamiis, Luulyo 2:
(Unugyada waxaa lagu bixiyaa lacagta qalaad iyo qiimaha waxaa lagu bixiyaa qiimaha ay ku leedahay Shekel)

Lacagta QalaadUnugQiimaha (NIS)Isbeddelka Maalinlaha ah (laga bilaabo Shekel)
Doolarka Maraykanka13.0020+0.772%
Gini Ingiriis14.0008+1.35%
Yen-ka Japan1001.8592+1.557%
Euro13.4239+0.869%
Doolarka Australia12.0537+0.847%
Doolarka Kanada12.1134+0.878%
Krone-ka Denmark10.4580+0.859%
Krone-ka Norway10.3038+1.233%
Rand-ka Koonfur Afrika10.1833+0.992%
Krona-da Sweden10.3092+1.013%
Franc-ka Switzerland13.7241+1.262%